KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12411397
*
nr 1241 1397
Etsning
Yoshio Nakajima, 20x15
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2019
kl 20:03:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/3 17:20:38
1
100 kr
14/3 22:19:26
2
200 kr
17/3 15:10:29
3
200 kr
17/3 15:10:29
2
200 kr (Budbetjänt)
17/3 15:10:49
3
500 kr
17/3 18:18:40
1
300 kr
17/3 18:18:40
3
350 kr (Budbetjänt)
18/3 10:58:07
4
600 kr
18/3 13:59:19
1
700 kr
18/3 15:10:10
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik yoshio nakajima
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:32
-
2157 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Bergvägg". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:53
-
2156 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:25
-
2164 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Skog. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:36
*
Etsning
Läs om budbetjänten
nr 1241 1397
Etsning
Yoshio Nakajima, 20x15
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/3 17:20:38 | 1 | 100 kr |
14/3 22:19:26 | 2 | 200 kr |
17/3 15:10:29 | 3 | 200 kr |
17/3 15:10:29 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
17/3 15:10:49 | 3 | 500 kr |
17/3 18:18:40 | 1 | 300 kr |
17/3 18:18:40 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
18/3 10:58:07 | 4 | 600 kr |
18/3 13:59:19 | 1 | 700 kr |
18/3 15:10:10 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik yoshio nakajima
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:32
-
2157 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Bergvägg". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:53 -
2156 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:25 -
2164 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Skog. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:36